NAŠE SESTAVA.

JUDr. Zdeněk TOMÍČEK

Partner

Velký fotbalový nadšenec a fanatický fanoušek Slovanu Liberec a Liverpool FC.


Profesionální fotbal bohužel nikdy nehrál. Vystudoval tak alespoň práva na Karlově Univerzitě a následně pracoval v předních světových advokátních kancelářích v Praze a Londýně. V roce 2013 založil vlastní advokátní kancelář CEE Attorneys, která má nyní více jak 100 právníků a působí v osmi zemích regionu střední a východní Evropy. Kromě fotbalu se ve volném čase věnuje podpoře malých a středních společností a start-upů v rámci svého působení ve vedení AMSP ČR, největší české asociace daného segmentu, a dále investicím, a to primárně do nemovitostí a akcií.


Zdeněk zastupuje řadu let společnost Puma na českém trhu a věnuje se nejen klasickým právním oblastem, ale i sportovnímu právu. Mimo jiného se pak snaží propojovat profesionální sportovce s obchodními korporacemi a pomáhat tak budovat osobní profil hráčů při kariéře a následně jejich zapojování do běžného života po ukončení profesní dráhy.


Zdeněk je šťastně ženatý a má doma dva malé fotbalisty.

 

Ing. Lukáš PODANÝ

Partner

Bývalý fotbalový brankář pražské Slavie a reprezentant do 19 let z generace Matúše Kozáčika, Petra Bolka, Honzy Šedy, Filipa Rady a dalších skvělých ligových gólmanů. Lukášovu slibně rozjetou fotbalovou kariéru však zastavilo zranění kolene. 


Po ukončení kariéry dostudoval ČVUT a vypravil se na zkušenou do zahraničí. Žil rok a půl v Paříži a necelý rok v australské Brisbane. 
 

Převážnou část své profesní kariéry strávil jako projektový a procesní manažer ve výrobních, marketingových a IT společnostech. 


Lukáš je šťastně ženatý a má 2 děti. 

 

Martin TRAN

Partner

Nejmladší člen party. Ve fotbalové kariéře to dotáhl pouze na krajskou úroveň, a ačkoliv nebyl zrovna pilný student, vše nahrazuje svými dosavadními zkušenostmi.
Založil projekt Česká fotbalová budoucnost, v rámci kterého spolupracoval s hráči jako Aleš Matějů, Dominik Mašek, Michal Sadílek, Patrik Schick a dalšími. Právě z této zkušenosti má Martin silné know how z fotbalového prostředí.


Již v průběhu studia se vydal na dráhu reklamy a marketingu, když své zkušenosti nabíral ve firmě ALBIXON. Zde se v pětadvaceti letech propracoval do úzkého vedení této tuzemské firmy, která zaměstnává více než 400 zaměstnanců.


V současné době se Martin uplatňuje jako projektový manažer v oblastech IT a marketingu.

 
mateju_hlava.jpg

Aleš MATĚJŮ

Partner

Aleš Matějů je aktivním profesionálním fotbalistou, odchovancem FK Příbram, kam přišel ze Sokolu Rosovice, kde vyrůstal. Jako dorostenec působil v nizozemském klubu PSV Eindhoven. 

V létě 2014 ho Příbram zařadila do ligového týmu, odkud o rok později přestoupil do Plzně, kde se poprvé dostal do povědomí široké veřejnosti. Po dvou letech odtud zamířil do Brightonu, v té době nováčka anglické Premier League.

 

Na sezónu 2018/19 odešel hostovat do druholigové italské Brescie, kam nakonec přestoupil na stálo. S Brescií se mu hned první sezónu podařilo postoupit do Serie A, ve které si zahrál společně s kamarády Nikolasem Špalkem a Jaromírem Zmrhalem.

 

Aleš rovněž pravidelně nastupoval za mládežnické reprezentace, v roce 2020 si odbyl premiéru i v reprezentačním A mužstvu, kde se svými výkony na hřišti podílel na postupu reprezentačního mužstva do A skupiny Ligy národů.

 

Mgr. Juraj MELICHÁČ

Slovakia Managing Partner

Fotbal byl vždy jeho velkou láskou, ale v kariéře to dotáhl nejvíce do 3. ligy. Později se zaměřil hlavně na studium vysoké školy, kde dokončil Fakultu tělesné výchovy a sportu v Bratislavě. Během studia začal pracovat ve fitness centru jako osobní trenér a této práci se profesionálně věnuje dodnes. Po studiu se zaměřil na získávání světově uznávaných certifikátů ve sportovním průmyslu - jak být co nejlepší osobní trenér. 
 

Kromě práce s klienty vytvořil i koncept, jak se co nejlépe hýbat a mít zdravý životní styl pro zaměstnance velkých i malých firem, kde dělá různé druhy workshopů a přednášky.
 

Juraj je šťastně ženatý a má dvě krásné děti.